Contact

Houtzagerijstraat 22
5451 HZ Mill
Tel. +31 485 45 47 12
Fax: +31 485 45 51 18
info@proflexbetonproducten.com

TEAM

PROFLEX-BETONPRODUCTEN-PORTRET-12

Mark Thomassen

Commercieel directeur

+31 (0)6 51 13 36 13

mark@proflexbetonproducten.com

PROFLEX-BETONPRODUCTEN-PORTRET-8

WIEGER FEENSTRA

Specialist rundveehouderij - noord Nederland

+31 (0)6 16 71 93 30

wieger@proflexbetonproducten.com

PROFLEX-BETONPRODUCTEN-PORTRET-13

Alex Ruiken

Specialist rundveehouderij - midden Nederland

+31 (0)6 51 57 96 33

alex@proflexbetonproducten.com

PROFLEX-BETONPRODUCTEN-PORTRET-9

Jeroen Peeters

Specialist rundveehouderij - zuid Nederland

+31 (0)6 47 03 83 31

jeroen@proflexbetonproducten.com

PROFLEX-BETONPRODUCTEN-PORTRET-11

Evert van Veenschoten

Specialist varkenshouderij - midden & noord Nederland

+31 (0)6 83 88 98 33

evert@proflexbetonproducten.com

PROFLEX-BETONPRODUCTEN-PORTRET-3

Jos Klomp

Specialist varkenshouderij - zuid Nederland

+31 (0)6 44 78 21 17

jos@proflexbetonproducten.com

PROFLEX-BETONPRODUCTEN-PORTRET-2

Dipl. Ing. Peter Weigand

Vertrieb Deutschland

NL: +31 (0)29 72 89 15 - D: +49 152 900 73 620

p.weigand@proflexbetonproducten.com

PROFLEX-BETONPRODUCTEN-PORTRET-7

Suzan van Wijk

Transportplanning

+31 (0)6 20 09 43 55

suzan@proflexbetonproducten.com

PROFLEX-BETONPRODUCTEN-PORTRET-6

Esther Cornelissen

Verkoopondersteuning

+31 (0)4 85 45 47 12

esther@proflexbetonproducten.com

IMG_676420150903120740

Geert Verbruggen

Montageplanning en werkvoorbereiding

+31 (0)6 12 73 93 25

wv@proflexbetonproducten.com

proflex-trudy-roelofs-1

Trudy Roelofs

Head Office

+31 (0)6 12 736 048

Trudy@proflexbeton.com

x